/stellazhnyj-kalkulyator/
UA

Стелажний калькулятор

Тип стелажної системи
Площа складу, м2
200
2500
5000
7500 10000
Висота складу, м
4
8 12
Висота палети, м
0,5
1
1.5 2,2
Розмір зони експедиції
0%
5%
10% 15% 20%
Тип палети
Проїзди для техніки
КІЛЬКІСТЬ ПАЛЕТО-МІСЦЬ
КОЕФІЦІЕНТ ВИКОРИСТАННЯ
СКЛАДСЬКОЇ ПЛОЩІ*
КІЛЬКІСТЬ РІВНІВ ЗБЕРІГАННЯ
Зберегти розрахунок та відправити на email

ПРИМІТКА

Стелажний калькулятор – онлайн-інструмент, що дозволяє приблизно оцінити місткість Вашого складу в залежності від типу системи стелажів. Результати розрахунку даного стелажного калькулятора є приблизними, оскільки розрахунок проводиться виходячи лише з основних вхідних даних (тип стелажної системи, площа та висота складу, розмір зони експедиції, габарити вантажу, проїзди для техніки).

У розрахунку не враховуються такі фактори як особливості конструкції складу, параметри сітки колон, характеристики підлоги, особливості конструкції ферми, розміщення систем пожежної безпеки, розміщення вентиляційної системи, системи освітлення та ін. Ці та інші фактори в деяких випадках можуть суттєво вплинути на показники місткості складу при стелажному оснащенні.

Ви можете звернутися до відділу продажу нашої компанії для отримання більш детального та точного розрахунку з урахуванням всіх особливостей Вашого складу, продукції та бізнес процесів.

*У даному випадку коефіцієнт ефективності використання складської площі представлений як співвідношення кількості палето-місць при стелажному оснащенні та загальній площі складу.

  • Наші клієнти
  • Наші партнери