/projects/dabl-dyp-systema-vigodnoe-reshenye-dlya-uvelychenyya-skladskyh-zapasov/
UA

Double Deep стелаж для збільшення місткості складу

Один із наших Клієнтів, оператор логістичних послуг, поставив перед нашою компанією завдання розмістити на площі 10 000 м2 складського комплексу необхідну кількість палето-місць у розмірі 16 000 одиниць.

Так як товарний запас має невелику кількість SKU та середній рівень оборотності, нашою компанією було прийняте рішення використати Double-Deep стелажну систему для досягнення необхідних показників Проекту.

Даний тип палетної системи характеризується тим, що надає можливості розмістити більшу кількість палето-місць у порівнянні із звичайними фронтальними палетними системами.
Маючи великий досвід проектування та інсталяції подібних систем, наша команда реалізувала даний проект із наступними параметрами системи:

  • Максимальна вага палети – 1000 кг
  • Максимальна висота палети 1800 мм
  • Кількість рівнів зберігання – 5 ярусів
  • Загальная кількість палето-місць – 16400

При інженерному розрахунку проекту були враховані додаткові системи безпеки стелажної системи. В проект були включені, крім стандартного торцевого захисту та відбійників для стійок, також системи вертикальних та горизонтальних розкосів. Вони дозволяють забезпечувати максимальний рівень жорсткості системи при поздовжніх та поперечних навантаженнях.

Також необхідно звернути увагу на необхідність використання навантажувальної техніки з спеціальними телескопічними вилами для забезпечення можливості завантаження-вивантаження продукції на подвійній глибині стелажів Double Deep.

  • Наші клієнти
  • Наші партнери