/konsolnye-stellazhi/
UA

Консольні стелажі

Код 114
Висота колонидо 12 000 мм
Довжина консоліот 45 до 2 500 мм
Навантаження на консольдо 4 121 кг
Крок встановлення рівнів100 мм

Переваги:

– Практично відсутні обмеження по довжині вантажів;
– Можливість сортування вантажів по ярусах;
– Легке вивантаження довгомірних вантажів;
– Максимальна простота монтажу.

ОПИС

Консольні стелажі є найпростішою конструкцією стелажів для складу. Вони складаються із колон із укріпленими на них перпендикулярними консолями. Для надання стелажу жорсткості та стійкості використовують діагональні розтяжки між колонами. Для забезпечення безпеки експлуатації консольних стелажів колони можуть бути забезпечені відбійниками, а консолі – противідкатними обмежувачами. Розрізняють стелажі з двостороннім та одностороннім розташуванням консолей.

ПРИЗНАЧЕННЯ КОНСОЛЬНИХ СТЕЛАЖІВ

Консольне рішення призначене для зберігання довгомірних вантажів – металевих профілів, прокату, труб, будівельних елементів, будь-яких довгих промислових конструкцій.

Односторонні консольні стелажі розміщують уздовж стін приміщень, двосторонні розташовують у центрі складу, оптимізуючи корисну площу приміщення.

КОМПЛЕКТАЦІЯ КОНСОЛЬНИХ СТЕЛАЖІВ

Консольні колони можуть комплектуватися різними консолями, їх вибір залежить від ширини, форми та ваги вантажу. Розрізняють прості консолі, не забезпечені додатковими механізмами, і посилені, які зазвичай мають кріплення для противідкатних обмежувачів.

Опори консольних стелажів можуть забезпечуватися захисними рейками, що запобігають наїзду навантажувачів та, відповідно, заподіянню шкоди продукції та стелажній конструкції.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ Для отримання повної інформації
  • Наші клієнти
  • Наші партнери