/gravitaczionnye-stellazhi-polochnye/
UA

Гравітаційні поличкові стелажі

Код 112
Довжина2700 мм
Висота1600 мм
Ширина між опорами1500 мм
Навантаження на полицюдо 160 кг/м2

ПЕРЕВАГИ

– Використовується система FIFO. Ящик, який першим завантажений, буде вивантажений першим. Це забезпечує швидкий товарообіг продукції, що зберігається;
– Можливість зберігати великий асортимент товару;
– Висока місткість складу;
– Скорочення часу підготовки замовлень.

Опис

Товари, які розташовані в коробках, під дією сили тяжіння рухаються на роликових направляючих в бік зони вивантаження. Це забезпечує швидкий товарооборот вантажу та усуває перешкоди для нового завантаження товару.

Стелажі складаються з похилих платформ із роликовими доріжками. Вони забезпечують просте завантаження та вивантаження товару. Вантаж надходить з одного кінця стелажу, і під дією сили тяжіння рухається до іншого кінця стелажу, де й провадиться його вивантаження. Цим забезпечується хороша ротація продукту та збільшується швидкість обробки замовлень. Для збільшення швидкості відбору замовлень можна встановлювати пристрої “pick by light”.
Гравітаційні стелажі оптимально підходять для комплектації штучного та дрібного товару, оскільки є можливість збільшити перелік продукції, що розташовується у зоні комплектації.

Система відмінно конфігурується під будь-які типорозміри ящиків та коробок. Гравітаційні стелажі можуть працювати у звичайних складах та в морозильних камерах з температурою до -25 градусів.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ Для отримання повної інформації
  • Наші клієнти
  • Наші партнери