/gravitaczionnye-palletnye-stellazhi/
UA

Гравітаційні палетні стелажі

Код 102
Висота стеллажудо 12 500 мм
Ширина каналуот 1 350
Глибина каналудо 40 000 мм
Вага палетиДо 1 000 кг
Крок встановлення рівнів50 мм
Типи покриття
– стойка– Катафорезис
 – балка– Порошкова емаль
Стандартні кольори
– стойкаЦинкування
– балкаЦинкування
Інший коліропционально

Головними перевагами продукту є:

– Незалежний доступ до зон завантаження та вивантаження товарів

– Чіткий контроль товарів, які мають обмежений термін придатності

– Швидка ротація піддонів з продукцією

– Ефективне використання простору завдяки відсутності міжстелажних проходів та висотності до 6 ярусів

– Мінімум маніпуляцій із вантажем під час його переміщення по складу

Гравітаційні палетні стелажі мають похилі роликові доріжки, якими палети з вантажем під дією сили тяжіння пересуваються під нахилом 3-4 градуси із завантажувальної зони в зону вивантаження. Контроль швидкості переміщення вантажу здійснюють гальмівні ролики. Завдяки цим же роликам у зоні розвантаження забезпечується гальмування вантажу. Наприкінці роликової доріжки палета зупиняється і може бути вивантажена навантажувачем, після чого її місце займає наступна палета. Використання гравітаційних палетних стелажів дозволяє здійснювати швидкий оборот товарів на складі, економити складську площу та час на обробку вантажів.

Міжстелажні проходи для гравітаційних палетних стелажів не потрібні, завдяки чому коефіцієнт використання складської площі для розміщення продукції досягає 57-69%. Для оптимальної обробки гравітаційних палетних стелажів бажано використовувати принаймні два навантажувачі. Один працює в зоні приймання товару на склад та його завантаження на стелаж, а другий – у зоні, де проводиться розвантаження зі стелажу та комплектація товару.

Розподіл зон навантаження та вивантаження виключає взаємний перетин техніки. Використання гравітаційних палетних стелажів помітно спрощує класифікацію товару, і скорочує час транспортних операцій в середині складу.

Застосування

Гравітаційні палетні стелажі найкраще застосовувати на складах, на яких товарний асортимент невеликий. Оскільки вони реалізують принцип FIFO (First In First Out), використовувати їх краще для зберігання продукції, що має обмежений термін придатності. Часто склади, оснащені гравітаційним типом стелажів, за рахунок особливості переміщення по складу піддонів, використовуються як транзитні (або буферні) склади.

Ця стелажна система може бути комбінована з іншими палетними системами для виконання різноманітних завдань.
Ви також можете зробити приблизний розрахунок місткості складу при використанні гравітаційних палетних стелажів за допомогою нашого стелажного калькулятора.

Вы також можете зробити попередній розрахунок з допомогою нашого палетного калькулятора.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ Для отримання повної інформації
  • Наші клієнти
  • Наші партнери