/gibkiy-razdvizhnoy-konveyer/
UA

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

НАЯВНІСТЬ НА СКЛАДІ

НАЯВНІСТЬ НА СКЛАДІ ДЛЯ СТАНДАРТНИХ ФОРМАТІВ

ПРОЕКТУВАННЯ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

ПРОЕКТУВАННЯ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

ГалузіРішення
Фармацевтичні компанії  Логістичні компанії  Виробничі компанії різного типу  Торгові компанії (оптові та роздрібні)  Е-commerce  Рітейл компаніїПереміщення вантажів   Комплектація замовлень

Гнучкий розсувний роликовий конвеєр (розсувний рольганг) є оптимальним та економічним рішенням для організації зручного завантаження або вивантаження продукції з автотранспорту, а також для облаштування переміщення продукції з точки А до точки Б на окремих ділянках складу. Розсувна конструкція гнучкого роликового конвеєра дозволяє досить швидко та ефективно організувати звичайне переміщення або вантажно-розвантажувальні роботи для продукції в коробках (або інших форматах з плоскою основою) у тих випадках, коли складська площа або зона вивантаження не дозволяють розмістити інше обладнання.

За рахунок своєї компактності у складеному стані розсувний рольганг займає мінімум місця, а при необхідності виконання операцій переміщення товару або вивантаження/завантаження автотранспорту він швидко та зручно розкладається у потрібному місці та потрібний момент часу.

Переміщення даного гнучкого конвеєра також не вимагає великих зусиль, оскільки до опор стійок закріплені колісні бази.

В залежності від виконуваних завдань або особливостей приміщення розсувний роликовий конвеєр може переміщувати продукцію різними траєкторіями (поворотні відрізки) і похилою траєкторією (розсувний рольганг оснащений системою зміни висоти для кожної зі своїх опор).

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ Для отримання повної інформації

Переваги

 

Компактність – складається і не займає багато місцяГнучкість – дозволяє при розкладанні сформувати поворотні відрізки
Мобільність – оснащений роликами та не вимагає великих зусиль для переміщення в іншу точкуМоже переміщувати продукцію у коробках різних форматів

Характеристики

 

  • Максимальна вага ящика з продукцією – до 50 кг
  • Довжина у складеному вигляді –  від 800 мм до 5000 мм
  • Довжина у розкладеному вигляді – від 800 мм до 5000 мм
  • Ширина розсувного конвеєра – від 300 мм до 3600 мм
  • Матеріал виготовлення каркасу поличної гравітації – метал
  • Покриття – порошкове фарбування (колір RAL)
  • Матеріал виготовлення роликів – пластик
  • Температурні умови експлуатації – від -25 до +45

 

Регулювання нахилу

 

Колісна База

 

Вибір траєкторії

Розсувний телескопічний конвеєр – універсальний та надійний помічник у вирішенні локальних складських завдань, який дозволить зменшити навантаження на складських працівників та, таким чином, підвищити ефективність та швидкість виконання складських завдань.

Крім стандартних типів гнучких розсувних конвеєрів, наша компанія може розробити та зробити для Вас спеціальний нестандартний формат гнучкого роликового конвеєра.

.

Супутні товари

Роликовий конвеєр/транспортер для коробівГравітаційні поличкові стелажіФронтальні палетні стелажі
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ Для отримання повної інформації
  • Наші клієнти
  • Наші партнери