/catalog_category/gravitaczionnye-stellazhi/
UA
Детальная информация
Гравітаційні стелажі ідеально підходять для складування продукції у складах, які мають потребу у здійсненні швидкої ротації продукції. Принцип влаштування гравітаційних стелажів полягає у поступовому переміщенні під ухилом вантажів з боку зони завантаження у бік зони вивантаження за допомогою роликових направляючих. Даний тип стелажів використовує принцип FIFO: завантажене першим – першим вивантажується.

Типи гравітаційних стелажів

Стелажі, що використовують силу гравітації для оптимізації роботи з товаром, можуть використовувати для роботи ролики та інші механічні пристрої. Існують такі види гравітаційних стелажів:
  • - Гравітаційні палетні стелажі призначені для палетованих вантажів та забезпечені роликовими доріжками. Така конструкція прискорює роботу з палетами.
  • - Гравітаційні поличкові стелажі призначені для коробкового зберігання, забезпечені роликовими доріжками, кількість яких залежить від типу коробів.
Основна відмінність двох типів полягає у сфері застосування. Поличковий тип гравітаційних стелажів служить для швидкої видачі та вилучення штучного товару. Така конструкція може значно прискорити товарообіг та скоротити час обробки замовлення. На виробництві поличкові гравітаційні стелажі можуть знизити витрати часу на видачу комплектуючих для виробництва.
  • Наші клієнти
  • Наші партнери