Автоматизоване рішення для палетного зберігання є комплексним інтегрованим рішенням для компаній, які вже мають належним чином налагоджені логістичні процеси та потребують переходу на новий рівень продуктивності складської логістики та ланцюжка поставок продукції від виробництва до кінцевого споживача.
Необхідність такого переходу на більш технологічний рівень може бути обумовлена деякими факторами, основні з яких наступні:
Перед прийняттям рішень щодо автоматизації складів для палетного зберігання потрібна наявність повних та достовірних поточних показників ефективності та стану складської логістики на підприємстві та розуміння цілей та завдань, які ставляться перед потенційним рішенням щодо автоматизації складської логістики.
.
.
Автоматизовані рішення для палетного зберігання широко використовуються на складах компаній у різних секторах економіки.
Найбільш популярні дані автоматизовані складські рішення серед виробничих компаній (продукти харчування, фармацевтичні товари, товари побутового призначення, виробники пакувальних товарів та тарної продукції, виробники хімічної продукції та ін.).
Така затребуваність у цих рішеннях обумовлена тим, що виробничі компанії мають стійкий серійний асортимент і формат продукції, що є важливим фактором при проектуванні автоматизованих складів для палет.
Габаритні розміри, вага, типи продукції та піддонів, формат та тип упаковки продукції на піддоні, якість піддонів та якість упаковки продукції мають величезне значення для визначення можливості проектування та подальшої коректної безперебійної роботи автоматизованого палетного складу.
.
Рішення для автоматизації палетного зберігання припускають можливість інтеграції роботизованого обладнання (роботів-штабелерів, конвеєрних ліній, ліфтових підйомників) з іншим обладнанням, яке може бути в експлуатації у Клієнта.
Наприклад, можлива інтеграція автоматизованого складу з такими системами:
Робота автоматизованого складу для палет полягає у злагодженій роботі програмного забезпечення на всіх рівнях, його інтеграції із системами Клієнта та відповідної коректної роботи обладнання.
Одна із схем взаємодії вищезгаданих систем виглядає наступним чином:
Ця комунікація на програмному рівні є двосторонньою і, відповідно, дозволяє мати безперервний онлайн контроль та підтвердження виконання всіх складських операцій.
Наша компанія займається проектуванням, впровадженням, інтеграцією та обслуговуванням автоматизованих палетних складів.